W dobrej cenie pobyt blisko plaży. Bajeczny Dom Wczasowy. W najlepszym punkcie Mrzeżyna

W dobrej cenie pobyt blisko plaży. Bajeczny Dom Wczasowy. W najlepszym punkcie Mrzeżyna

Posted on by admin

Podobnie jak inne wille, domy urlopowe, sezonowe hotele, wille, nasz ceniony dom wczasowy Portowa Przystań uruchamia się dla naszych mile widzianych gości od maja.
Pogoda zawsze kusi do rekreacji nad bałtyckim Bałtykiem. Na planowany Sezon 2021.
Lokalizacja naszego Domu Wczasowego jest naprawdę wyjątkowa.
Niebywale blisko do morza, do portu. To raczej ważne. Z północnej fasady, można z okien delektować się widokiem morza i portu.
Na tej stronie galeria zdjęć i cennik. Także formularz rejestracji.
Jeżeli planujecie Państwo wypoczynek nad morzem, radzimy zrobić rezerwację jak najwcześniej, mając w pamięci zbliżającą się majówkę, cały maj, czerwiec sezon letni.
Po więcej informacji prosimy kliknąć w poniższy banner:

Niesamowita zabawa i radocha nad morzem dla waszych dzieci i dla was – rodziców. Na najbliższe kapitalne wakacje, fenomenalny sezon letni. 2021r. To daje niesamowity Rodzinny Park Rozrywki. W Cenionym Ustroniu Morskim.
Bezbłędna oferta, by was zobaczyć, zaskoczyć, zapraszając do naszego atrakcyjnego Parku Rozrywki dla najmłodszych i dorosłych. Czynny w sezonie od maja do września.
BAJKOLANDIA – to niebywały, rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy, to miejsce, w którym fenomenalnie bawią się dzieci i dorośli. Dla nas celem jest szczery uśmiech i wspaniała zabawa! Na terenie atrakcyjnej BAJKOLANDI dzieci znajdą m.in. nie tylko swoje ulubione znakomite dmuchańce, trampoliny, bajkowe domki tematyczne!
Tu zaskoczy cię mnóstwo różnych niezwykłych atrakcji. Takich jak:
– bajkowe domki tematyczne np. muzea westernu i indian – jazda orient-expressem – bajkowe domki tematyczne np. Królewna Śniegu
Nasz Park Rozrywki, to coś więcej niż cudowna frajda i edukacja dla najmłodszych, oraz dla tych w nieco bardziej zaawansowanym wieku. Super propozycja dla całych rodzin. Majówka i sezon 2021.
Dokładne informacje na naszej stronie, wystarczy kliknąć w banner poniżej:


W naszym Domu Wczasowym mieliśmy przyjemność gościć turystów z takich miast jak: Włodawa Hajnówka Mogilno Wielichowo Stawiszyn Brzeg Dolny Koprzywnica Radzyń Chełmiński Odolanów Suchań Pyzdry Prabuty Czempiń Miechów Sieradz Żukowo Ozorków Krapkowice Chojnów Twardogóra Działdowo Bytom Opalenica Międzyzdroje Kraków
I wielu innych, z całej Polski i zagranicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *