Rewelacyjny relaks blisko morza. Lato, sezon 2021. Fantastyczny Dom Wczasowy. Fantastyczne Mrzeżyno

Rewelacyjny relaks blisko morza. Lato, sezon 2021. Fantastyczny Dom Wczasowy. Fantastyczne Mrzeżyno

Posted on by admin

Tak jak inne wille, domy urlopowe, kwatery, hotele, wille, nasz sprawdzony dom wczasowy Portowa Przystań działa dla naszych mile widzianych gości od maja.
Pogoda majowa zwykle zachęca do rekreacji nad naszym Bałtykiem. Wakacje 2021.
Położenie naszego Domu Wczasowego jest rzeczywiście doskonałe.
Blisko do morza, do portu. To raczej ważne. Z północnej fasady, można z okien delektować się widokiem morza i portu.
Na stronie galeria zdjęć i cennik. Także formularz rejestracji.
Jeżeli planujecie Państwo wypoczynek nad morzem, radzimy dokonać rezerwacji już teraz, zwłaszcza na szybko zbliżającą się majówkę, cały maj, czerwiec sezon letni.
Po więcej informacji prosimy kliknąć w poniższy banner:

Niesamowite zabawy, rozrywka i radocha nad morzem dla dzieci i rodziców. Na majówkę i wakacje w tym roku. Rodzinny Park Rozrywki. W Modnym Ustroniu Morskim.
Odjazdowy pomysł, by was zobaczyć, zaskoczyć, zapraszając do naszego świetnego Parku Rozrywki. Czynny bawi codziennie, otwarty od maja do września.
BAJKOLANDIA – to osobliwy, rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy, to pole do zabawy i nauki, w którym wybornie bawią się dzieci i dorośli. Dla nas, gospodarzy ideałem jest szczery uśmiech i wspaniała i mile spędzony czas. W obrębie uroczej BAJKOLANDI, do której was zapraszamy, dzieci odkryją z pasją m.in. nie tylko swoje ulubione fenomenalne dmuchańce, trampoliny, unikalną ściankę wspinaczkową!
Tu zaskoczy cię co niemiara innych atrakcji. Takich jak:
- miasteczko samochodowe – bajkowe domki tematyczne np. Zorro – bajkowe domki tematyczne np. Lucky Luke
Nasz nadmorski Park Rozrywki, to coś więcej niż cudowna frajda i ważna edukacja dla najmłodszych, takoż i dla tych troszkę starszych. Mistrzowska oferta, pomysł na zabawę i letnią rozrywkę dla całej rodziny. Na majówkę i lato 2021.
Dowiedz się więcej, wystarczy kliknąć w banner poniżej:


W naszym Domu Wczasowym gościliśmy już turystów z takich miast jak: Myszyniec Suraż Solec Kujawski Sopot Annopol Miejska Górka Zamość Kuźnia Raciborska Stawiski Sieniawa Jasło Krzeszowice Marki Zwierzyniec Bytom Odrzański Szczekociny Moryń Prudnik Wągrowiec Białystok Kowal Zawadzkie Tychowo Łęczyca Drobin
I wielu innych, z całej Polski i zagranicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *